Регистрация
Поделиться :

Последние темы

Мы в соц сетях!




Подпишись!



Переводчик
ПОМОЩЬ ФОРУМУ
Yandex Money
410013448906233
Маг.рабочие дни









  • 5 Зарегистрированных пользователи



От материнского проклятия на неродившееся дитя

От материнского проклятия на неродившееся дитя


ФОРУМ» МАТЕРИНСКАЯ И ДЕТСКАЯ МАГИЯ» Наладить взаимосвязь с матерью. Снятие материнских проклятий» От материнского проклятия на неродившееся дитя

От материнского проклятия на неродившееся дитя

Сообщение Мегана » 15 июн 2018 17:42

Прежде чем вы прочитаете отчитку от проклятия, прочитайте эту молитву.

Помилуй мя, Боже, по велицей милости Твоей, по множеству щедрот твоих очисти беззаконие мое. Наипачий омый мя от беззакония моего, от греха моего очисти мя; яко беззаконие аз знаю, и грех мой предо мною есть выну. Тебе единому согреших, и лукавое пред Тобою сотворих; яко да оправдишися во словесех Твоих, и пободиши внегда сидити Ти.
Се бо, в беззакониих зачат есмь, и во гресех роди мя мати моя. Се бо, истину возлюбил еси; безвестная и тайная премудрости Твоея явил ме еси. Окропиши мя иссопом, и очищуся; омыеши мя, и паче снега убелюся. Слуху моему даси радость и веселие; возрадуются кости смиренныя. Отврати лице Твое от грех моих и вся беззакония мои очисти.
Сердце чисто возижди во мне. Боже, и дух прав обнови во утробе моей. Не отвержи мене от лица Твоего и Духа Твоего Святаго не отыми от мене. Воздаждь ми радость спасения Твоего и Духом Владычним утверди мя. Научу беззаконная путем Твоим, и нечистивии к Тебе обратятся. Избави мя от кровей, Боже, Боже спасения моего; возрадуется язык мой правде Твоей.
Боже, устне мои отверзеши, и уста моя возвестят хвалу Твою. Яко аще бы восхотел еси жертвы, дал бых убо: всесожжения не благоволиши. Жертва Богу дух сокрушен; сердце сокрушенно и
смиренно Бог не уничижит. Ублажи, Господи, благословением Твоим Сиона, и да созиждутся стены иерусалимския. Тогда благоволиши жертву правды, возношение и всесожегаемая; тогда возложат на алтарь Твой тельцы..

Отчитка

О Боже Великий, Которым все спасено, освободи и меня от всякого зла и боли. Боже Великий, даровавший утешение всем существам, даруй его, Боже, и мне тоже.О Боже Великий, явивший помощь и поддержку всем и во всех вещах, помоги также и мне и яви свою помощь во всех моих горестях и нуждах. Избавь меня от козней и мучений, от платы за прегрешения всего моего рода грешного, ибо страдательно мое искупление, ко груди Твоей Отцовской слезьми припадаю и придаюсь полностью Твоему святому покровительству. Да будет так, как хочешь Ты, а не я. И да пребудет незримо, но вечно Святой Дух Твой с семью твоими Святыми Дарами! Во имя Отца и Сына и Святого Духа. Ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Аватара пользователя
Мегана
 
Автор темы
Сообщения: 21481
Зарегистрирован: 03 фев 2018 21:09

Вернуться в Наладить взаимосвязь с матерью. Снятие материнских проклятий

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: 3 и гости: 0